Бродівська вокальна студія 'ПЕРВОЦВІТ'

Таланти НАЦІЇ потрібно берегти!

Нарис про СПРАВЖНІХ БАТЬКІВ.       Кожна віруюча людина протягом свого життя старається жити за Божими законами. А найголовніша заповідь Святого Письма говорить: «І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!» Далі ж ми читаємо наступне: «І будуть ці слова, що я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш, і коли ти вставатимеш!..»

       Батько і мати, які дотримуються приписів Святого Письма, не лише духовно розвивають своїх дітей, навчають їх словам Господа, а й закладають той паросток доброти, любові і найголовніше – щирої ПРАВДИ! Дуже важливо починати виховання дитини саме таким чином, адже навіть дерево росте туди, куди його нахилили ще пагінцем.

       За багаторічну діяльність студії «Первоцвіт» я, як керівник, маю що розказати Вам, шановні читачі про те, якими виростають наші діти, якщо ми, батьки, вміло готуємо грунт, з якого проростатимуть ті пагінці особистості – ЛЮДИНИ!

      Як говорив мій покійний дідусь, здоровою українська нація зможе бути тоді, коли виросте в один час з нових саджанців. А це ПРАКТИЧНО неможливо. Тому і маємо ми сьогодні сіру слизьку «масу», яка складається із дрібних чиновників, для яких призначення на посади відбувається переважно за принципом лояльності до тих чи інших груп впливу. Для них Україна – то лише засіб особистого збагачення.  Із запроданих ЗМІ, починаючи від дрібних видань, які поширюють лише ту інформацію, яку їм наказують їх «боси» і з чиєї руки вони їдять, аж до нашої «верхівної» влади – наших депутатів, більшість яких не гребує нічим: їх ПАТРІОТИЗМ – це лише зовнішня вишита сорочка… Я можу продовжувати перелік безкінечно, оскільки за часи своєї роботи стикалася з багатьма людськими вадами та недоліками, самовпевненістю та пихатістю, яка поширювалася та поширюється досі на сфери діяльності цих людей. Такі «професіонали» не приносять суспільству нічого, окрім шкоди, бо так і не можуть зрозуміти, що добре робиться лише та справа, в якій ти фахово обізнаний. Скільки дитячих сердець ранили ті байдужі і черстві «діячі», але…

      Цей «ліричний» відступ я зробила для того, аби всім нам стало зрозумілим те, що в цьому суспільстві  виховати свою дитину з чистим, світлим серцем можуть лише ті батьки, які є міцними в своїй вірі та непохитними в своїх переконаннях.

      В часи Майдану, коли повстала наша прогресивна молодь, коли нація повірила в те, що в Україні можна все змінити на краще й частина її одразу ж віддала СВОЄ ЖИТТЯ за це, тоді мої діти із сльозами на очах виступали зі сцен районних Народних домів, аби своїми голосочками назбирати  ті, можливо, незначні сотні, а той тисячу гривень з концерту та віддати їх сім’ям загиблих та поранених за ту СПРАВЖНЮ І НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ! І от тоді я зрозуміла: доки в нас будуть батьки, які на ті невеличкі напівзруйновані сцени приноситимуть свої господарські ліхтарі, аби підсвітити виступ тих діток, батьки, які, обійшовши кожний двір в селі, розповідали про благодійні наміри таких концертів, допоки такі батьки в нас є, доти в нас буде підростати щире українське покоління. А головне, вони ніколи не зрадять святе: ВІРУ, БАТЬКІВ, ДРУЗІВ І БАТЬКІВЩИНУ!

       Шановні мої батьки! Ви є тою мудрістю, розумом і совістю своїм дітям. Їм Господь дав ТАЛАНТ СПІВАТИ. А на Ваші плечі поклав тим самим вдвічі важчу ношу: розвивати їх розумними та освіченими ГРОМАДЯНАМИ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ та підтримувати той політ до вершин МИСТЕЦЬКОЇ СЛАВИ. І я щиро вдячна Вам за те терпіння, яким Ви наділені, за те невимовне хвилювання від кожного виступу Вашої дитини. Ви знаєте, що вони Вас не підведуть.

         І вони це довели своїми неперевершеними виступами як на сцені рідного міста Броди, так і на сценах України та закордону. Чи це не гордість для матері, коли від виступу її дитини плаче залюднена площа – жінки і навіть чоловіки, коли перед таким юним, але вже неперевершеним талантом пасують артисти, втричі старші за віком…

        Тож все це, шановні батьки, завдяки Вам! Бо саме Ви з Божої ласки вкладаєте в свою дитину те велике серце, сповнене любові до нашого народу і нашої української землі.

        А від себе хочу щиро подякувати за те, що можу довіритись Вам, звернутись за допомогою і знати, що Ви ніколи не відмовите, допоможете організувати будь-який захід, будете «стояти до останнього» і завжди будете там, де буде Ваша студія «Первоцвіт». А вона буде скрізь і завжди, доки в мене вистачить СИЛ І МУДРОСТІ робити все для того, аби Ваші діти були КРАЩИМИ З КРАЩИХ!!!Создан 20 сен 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 2 года назад
Good-Music 25 июн 2016 ответить
Помешались на этих вышиванках хохлы недоделанный!!!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником