Бродівська вокальна студія 'ПЕРВОЦВІТ'

Ігор Бирка та вокальна студія "Первоцвіт"

Нарис про справжню людину... 

      Як часто ми, називаючи когось другом, замислюємось, а що ж це насправді таке – дружба?

 І яким же має бути справжній друг? Чи є якісь загальнообов’язкові правила , закони цієї дружби? На мою думку, правил немає і бути не може. Тому що дружба вище цього...

      Для мене справжній друг – це той, хто не обмане і скаже правду, якою б гіркою вона не була. А ще друг ніколи не відмовить у допомозі. Коли потрапляєш в складну ситуацію, то першою протягнутою рукою буде рука СПРАВЖНЬОГО друга і першим плечем підтримки буде плече СПРАВЖНЬОГО друга.

     Сьогодні я точно знаю, що  дружба проходить перевірку часом, відстанню та життєвими ситуаціями.

 

      І я пишаюся тим, що у мене і у нашої студії «Первоцвіт» є такі друзі, з якими наше життя стає більш спокійним, вчинки – впевненішими, а плани на майбутнє – здійсненими.

 

     Наша дружба з поетом із Канади, але вихідцем з України Ігорем Биркою розпочалась декілька років назад, коли він разом із львівським композитором Олегом Разумовським працювали над спільним проектом в Україні. За рекомендацією мого друга і наставника Тараса Шіта цих два талановитих імпозантних мужчини приїхали в наше містечко за новими виразовими засобами та для роботи зі мною, як із звукорежисером. І з цього часу в житті студії «Первоцвіт» з’явився вірний друг, прихильник юних талантів-первоцвітівців, поет із душею, мов глибока криниця, Ігор Бирка.

     Бізнесмен, чудовий батько, друг, людина з надзвичайним почуттям гумору – все це в ньому поєднується настільки гармонійно, що іноді здається: таких людей не буває. Та проходить час і телефонний дзвінок чи SMS жартівливим тоном відволікає тебе від проблем, додає радості і підтверджує, що є на світі людина, якій, не дивлячись на відстань, небайдужа наша студія та все, що в ній відбувається.

 

     Я завжди дивувалась, як може ХТОСЬ давати знати про себе в більшості випадків тоді, коли на душі – ностальгія, чи коли втома приходить так невчасно, і ось тоді телефонний дзвінок повертає тебе до стану миру та спокою, піднімає настрій та додає енергії. А цьому є лише одне пояснення: справжній друг інтуїтивно відчуває твою потребу в ньому.

 

    Я переконана, що УСПІХ кожної людини – це її друзі та сім'я. Тож мене можна вважати успішною, бо у мене є справжні друзі, мій чоловік, мої діти, моя родина. А це все разом приносить успіх моїй роботі та нашій студії...

 

     Часто беру до рук поетичну збірку «Повернення до життя», автором якої є Ігор Бирка, перечитую вкотре рядки, що народились із його життя та погоджуюсь: «Ніщо так не підтримує людину, як віра в неї друзів та рідних, а часом просто знайомих людей. Без віри немає натхнення, без віри немає сил, без віри немає Бога в душі, без віри немає кохання…»

 

( Післямова із зб. «Повернення до життя», яка є свого роду гімном жінці, її красі, її коханню. Це - поезія, яка дає крила, натхнення, а в парі із музикою - відчуття блаженства та спокою, роздумів та осмислення всього...     http://www.realmusic.ru/igorbyrka/)

 Обновлен 02 дек 2012. Создан 06 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником