Бродівська вокальна студія 'ПЕРВОЦВІТ'

Пісенній студії «Первоцвіт» - 10!

Інформ. - сайт Бродівської райдержадміністрації

Пісенній студії «Первоцвіт» - 10!
http://brody-rda.gov.ua/index.php/arhiv-novyn
У неділю, 21 жовтня, в приміщенні Бродівського районного Народного дому відбулось яскраве дійство - свій десятилітній ювілей відзначила Бродівська вокальна студія «Первоцвіт». Вихованці пісенної студії під керівництвом заслуженої артистки естрадного мистецтва України Тетяни Кульки порадували численну глядацьку аудиторію дзвінкоголосим виконанням пісень. У програмі концерту було більше 30 вокальних номерів, адже результати їх творчої діяльності – вагомі, що підтверджують дипломи лауреатів та переможців різноманітних обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Чудові пісні торкалися кожного глядацького серця, різноманітні та цікаві костюми милували око, довершеність кожного номера радувала душу. Це було справді феєричне свято, яке подарували бродівчанам вихованці студії та викладач вокалу, незрівняна і неповторна – Тетяна Кулька, бездоганно виконавши дві пісенні композиції.
З нагоди ювілею «Первоцвіт» привітали заступник голови Бродівської райдержадміністрації Юрій Шарун, депутат Бродівської районної ради Михайло Коб’ялковський, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Клим, начальник юридичного відділу Бродівської районної ради Руслана Гром’як та секретар виконкому Бродівської міської ради Марія Степанків, яка вручила Тетяні Кульці грамоту від Бродівського міського голови. У своєму вітальному слові Юрій Шарун зазначив, що студія «Первоцвіт» є окрасою нашого краю, а її керівник вміло відшукує та плекає юні таланти, які радують не тільки бродівчан. Він побажав усьому дружньому колективу студії нових ідей, пісень, перемог на фестивалях та конкурсах.
Щиро вітаємо вокальну студію «Первоцвіт» та бажаємо подальшого творчого злету та натхнення! Чекаємо на наступний ювілей!


19-10-2012Создан 02 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником