Бродівська вокальна студія 'ПЕРВОЦВІТ'

"Первоцвіт скликав друзів"

"Голос Відродження - Таланти твої, Брідщино"     І от недавно вокальна студія «Первоцвіт» Тетяни Кульки відзначила своє перше 10-річчя. З цієї нагоди у святково прибраній залі Народного дому м.Броди від­булися ювілейні урочистості. Про це сповістили піднесені звуки фанфар та пісня «Люб­­лю я серцю милий край» у виконанні лаурета всеукраїнських і міжнародних конкурсів Мар’яни Гнатюк. І знялася над переповненою батьками вихованців студії, представниками влади і громадськості, випускниками і шанувальниками «Первоцвіту» залою «Пісенна веселка дитинства». Так називався перший відділ концерту, в програмі якого виступали наймолодші «первоцвітки». Пісні були різнопланові, але вдало дібрані до тембральних особливостей голосів юних виконавців, їх сценічного іміджу. Зворушувало й артистичне ведення концерту, бо до кожної мелодії ведуча Тетяна Кулька робила відповідні, небагатослівні, але хвилюючі під­водки, в кожного виконавця відзначала свою «родзиночку».

     Концертний блок україн­ських популярних пісень, в т.ч. й Івасюкових, розпочала Ольга Бендюк, прочитавши «Легенду про Україну». Ірина Феськова, Тоня Огірук, Захар Перун, Діана Філіпчук, Соломія Левус, Сніжана Левенюк, Юля Бакай – усі вони співали серцем і душею, як завжди вчить їх їхня наставниця. А пісня «Молитва» у виконанні Діани Кульки стала апофезом цього відділення концерту, своєрідним пісенним заповітом ровесникам молитися за все, що тобі дороге у житті, шанувати батьків, рідну мову, рідну пісню, рідну землю.

     Учасники цього великого пісенного свята мали можливість послухати і хіти зарубіжної естради у талановитому виконанні найстарших вихованців студії Марти Чави, Наталії Лисик, Христини Гнатюк, Віталія Коваля, Ольги Костюк.

     Вражало розмаїття елегантних сценічних костюмів, культура співу «первоцві­ток», їх вміння створювати пісенні образи. І це – спільне велике творче досягнення Тетяни Кульки та її вихованців. І зовсім не випадково біль­шість з них є лауреатами багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів. Свою студію і улюбленого педагога Тетяну Кульку привітали піснями і випускники Ольга Горда та Мар’яна Гнатюк.

     Тетяну Кульку і її студійців привітали заступник голови райдержадміністрації Юрій Шарун та керівник апарату РДА Михайло Коб’ялковський, вручили квіти, ювілейний торт з 10 свічками, відзначивши, що Тетяна Іванівна Кулька у свою працю вкладає великий талант, серце і душу, й побажали її вихованцям виступати на «великих» сценах не тільки України,  а й світу.

     – Добре, що в нашому місті є така мистецька студія, яка розвиває таланти дітей й учасники якої, як і керівник, беруть участь у багатьох загальноміських заходах. І це велика честь для Бродів, що тут так творчо працює заслужена артистка естради України, автор збірки «Пісня летить над краєм» і чарівна жінка пані Тетяна, – сказала у своєму вітальному слові секретар виконкому міської ради Марія Степанків. Вона також передала Тетяні Кульці вітання і грамоту від міського голови Анатолія Белея та цінний подарунок – мікрофон.

     Вітання, щирі слова вдячності студії «Первоцвіт» і її керівнику висловили також начальник юридичного від­ділу районної ради Руслана Гром’як, начальник відділу культури і туризму РДА Анна Клим,  мати  однієї з вихованок «Первоцвіту» Галина Лисик, депутат районної ради Ігор Шеремета.

     Та на цьому ювілейні сюрпризи цього дня не завершилися. Зала вибухнула тривалими оваціями, коли ведуча представила гостя зі Львова, свого однокурсника по навчанню у Львівській музичній академії ім. Лисенка, а нині заслуженого артиста України, соліста відомого октету «Орфей» Андрія Хавунка.

     – Тетяна Кулька – яс­кра­ва оперна співачка, справжня перлина, яку запрошували у Ль­вівську оперу без конкурсних випробувань та іспитових тер­мінів, – сказав у вітальному слові відомий артист, – але вона вибрала сім’ю  і свій шлях у мистецтві і, як я переконався,  послухавши її талановитих «первоцвітів», не менш успішний та вдячний.

     Андрій Хавунка і Тетяна Кулька зачарували усіх, виконавши разом улюблену пісню «Місяць на небі». Щиро вітали також Тетяну Кульку і її друзі зі Львова: концертмейстер, викладач Львівської консерваторії Любомира Пашук та її чоловік, член Спілки художників України, викладач Львівської академії мистецтв, відомий художник і дизайнер  Роман Дмитрик.

     Завершальним акордом цього яскравого свята став виступ самої Тетяни Кульки, яка ніби на одному подиху виконала складний вокаліз на тему музичного твору «Лі­бертанго». Тетяна Кулька подякувала своїм вихованцям, їх батькам, представникам влади, гостям зі Львова, усім присутнім, а також поету і бізнесмену з Канади Ігорю Бірці (за вагому технічну допомогу), Богдану Семчуку, подружжю Доскочів, Шкрум’яків, Шудриків, Ользі Чорнобай та іншим підприємцям, редакції ра­йон­ної газети «Голос відродження» і ТРК «Броди» – за інформаційну підтримку і своєму незмінному й безвідмовному звукорежисеру Андрієві Олійнику та дирекції Народного дому м.Броди.

     Особливу подяку Тетяна Кулька висловила своїй наставниці з консерваторії, чудовому педагогу, народній артистці України Володимирі Чайці та міському голові Анатолію Белею за матеріально-технічну підтримку «Первоцвіту».

     А мені ж ще хочеться додати, що Т.І.Кульці вдається так успішно реалізовувати мистецькі проекти й тому, що поруч завжди її друге надійне «крило» у творчому польоті – чоловік Іван, доньки, котрі спільно створюють для цього усі умови.

  Г.Петрусь.

     На фото: виступають Андрій Хавунка і Тетяна Кулька; учасники ювілейного концерту.

            Фото автора.Создан 02 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником