Бродівська вокальна студія 'ПЕРВОЦВІТ'

Бродівській вокальній студії "Первоцвіт" - 10 років

Інформ. - ZIKБродівській вокальній студії "Первоцвіт" - 10 років

Учора, 21 жовтня, у Бродах відбувся святковий концерт, присвячений 10-річчю вокальної студії «Первоцвіт».

Про це повідомив кореспондент ІАZIK.

Концертна програма була поділена на три частини: «Пісенна веселка дитинства», українські популярні пісні та виконання хітів зарубіжної естради вихованцями студії «Первоцвіт».

Участь у святковій концертній програмі взяло близько 30 вихованців студії, у т. ч. і випускники, які завітали на ювілей своєї вокальної альма-матер, а сьогодні завдяки набутим там знанням продовжують навчання у вищих музичних закладах.

Керівник студії «Первоцвіт» Тетяна Кулька, голова Бродівського відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», яка була і ведучою свята, зазначила, що про рівень навчання у студії «Первоцвіт» свідчать численні перемоги вихованців на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, які є у більшості учнів: «Кожна дитина, яка займається в «Первоцвіті» – індивідуальність, – сказала Тетяна Кулька, – але усіх їх об'єднує бажання співати і прославляти через пісню свій рідний край».

Особливо приємними були вітання від колеги, заслуженого артиста України, учасника вокального ансамблю «Орфей» зі Львова Андрія Хавунки, який зазначив: «Сьогоднішній концерт заслуговує на значно більші сцени, а тому цінуйте те, що ви маєте у своєму місті». Андрій Хавунка виконав кілька пісень, одну з яких він заспівав разом із Тетяною Кулькою. Також виконання оперної пісні глядачі мали змогу почути від Тетьяни Кульки.Обновлен 02 ноя 2012. Создан 27 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником