Бродівська вокальна студія 'ПЕРВОЦВІТ'

Наші інтерв’ю у ЗМІ

"Сонце, радість, краса"-Болгарія    У червні цього року 12 юних артистів вокальної студії «Первоцвіт», якою керує

Т. І. Кулька, відвідали сонячну країну Болгарію та взяли участь у 13 Міжнародному дитячому фестивалі «Сонце, радість, краса». Наш кореспондент, практикантка В. Кравецька попросила її розповісти детальніше про цю небуденну подію.

    -Тетяно Іванівно, то які враження залишилися у вас від цієї творчої поїздки?

    -У двох словах важко розказати про всю феєрію вражень та відчуттів, якими переповнювались наші серця. Спочатку розповім про сам фестиваль. 9 країн світу (а це Німеччина, Польща, Угорщина, Росія, Білорусія, Україна, Грузія, Вірменія та сама Болгарія) представляли своє мистецтво. 5 тисяч учасників заповнили фестивальну дорогу, що вела до Старого Несебра протяжністю у 2 км.. Це видовище зачаровувало скандуванням на різних мовах, усмішками та змішувалось із шумом моря та криками чайок. Гімн України серед інших держав лунав із наших сердець. Сам фестиваль проходив в історичному Несебрі, на восьми сценах, в оточенні храмів та старих церков. Ми знайшли нових друзів і навіть прихильників нашої української пісні (мушу сказати, що Україна досить щедро представила себе в цьому фестивалі).

    -А які ваші творчі успіхи та досягнення?

    -Конкурсні змагання, звичайно, при такій кількості учасників, були важкими. Проте, в Україну, в наше рідне місто, ми приїхали лауреатами і дипломантами  цього Міжнародного фестивалю (6 призових місць). Я вважаю, бродівчани можуть пишатися своїми талантами, такими як Мар’янка Гнатюк, Наталя Гайдук, Ірина Феськова, Наталя Лисик, Діана Кулька, Ольга Горда, Оля Яремчук, Соломія Тимусь, Юля Бакай, Соломія Левус, Марта Чава, Ілона Шишкіна.

     І якщо ми вже говоримо про результати, то маю сказати, що студія «Первоцвіт» в червні цього ж року поповнилась ще  трьома лауреатами Міжнародного конкурсу «Львівська рапсодія»: це Оля Костюк, Сніжана Ливинюк та Христинка Росоловська. Їх виконання було високо оцінене організаторами фестивалю.

   -Вітаю вас! А чи вдалося вам поєднати фестивальну напругу з відпочинком?

     -У Болгарію ми їздили великим колективом. Це і учасники, і ми, керівники, і дехто з батьків. Тож при нагоді я хочу подякувати за взаємодопомогу та підтримку, адже організаційних питань було дуже багато. І поки ми вирішували їх, батьки, не виділяючи своя дитина чи ні, готували всіх до конкурсу, були присутні на всіх виступах як група підтримки.

      Щодо відпочинку, то за себе не скажу, бо я їхала не відпочивати, а працювати. А ось колектив наш старався в перервах між виступами натішитися сонцем та хвилями моря, прогулянками по вечірній набережній, накупатись в басейні біля готелю, познайомитись із національними особливостями болгарського села. А також ми отримали порцію адреналіну в одному із найкращих аквапарків Болгарії. Всі втрачені калорії ми поповнювали 4-разовим харчуванням, в раціоні якого були м’ясо, овочі, фрукти, напої цілодобово. З дітьми займалися аніматори, влаштовували вечірні дискотеки.

     -Чи плануєте ще раз поїхати туди і взагалі які у вас плани на майбутнє?

     -Звичайно, що так! Наступного літа з новими піснями, з новим натхненням (ми вже знаємо всі нюанси та особливості цього конкурсу) знову помандруємо на Сонячний Берег Болгарії.

     А щодо майбутніх планів, то потрібно, насамперед, гідно відсвяткувати 10-річчя нашої студії, яке припадає на осінь цього року. До речі, у контексті цієї ювілейної дати, ми отримали запрошення від моїх друзів з Канади завітати восени до них з гастрольним туром. Крім цього наша студія «Первоцвіт» спільно із Львівським відділенням ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» готується до гастрольної поїздки в Чехію на проведення святкувань «Дні української культури». Тож роботи, як бачите, вистарчає, і з Божою допомогою наш великий дружний колектив ми з нею впорається.

                                                         На фото: «Первоцвіти» з консулом України у Болгарії п. Іриною                                                                                                                            ( в центрі; друга справа

                                                                                                            у верхньому ряді Тетяна Кулька)

                                                                 (Із газети «Голос відродження» за 27 липня 2012 року).Обновлен 12 ноя 2012. Создан 03 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником